Blog

Dámske peňaženky sú nevyhnutnosťou

Existuje niečo viac osobné ako kabelka či dámske peňaženky? Všetci chceme v peňaženke niečo iné. Možno ste minimalistka, ktorá chce mať v peňaženke minimum veci alebo možno ste niekto, kto jednoducho nemôže odísť z domu bez všetkých svojich vernostných kariet. V každom prípade “pravá” peňaženka existuje pre každého jedného človeka a čaká na to, aby ste si ju našli. Dámske peňaženky sú niekedy najobjektívnejšou súčasťou ženského doplnku, ale bez ohľadu na to, aká .

Guess kabelky – od tenisiek až po lodičky

V poslednej dobe sa kabelky stali obľúbenými investičnými figúrkami a nie len ako doplnky, ktoré môžete vidieť pri krásnych šatách. Kabelka nielenže obsahuje to, čo potrebujete, na prežitie pre každodenný život v meste i dedine – od mobilného telefónu, tampónov, make –upu, peňaženky, kľúčov až po notebooky, žuvačky, vodu, dáždnik, či oblečenie.  Kvôli tomu sa stala aj užitočným spôsobom, ako preniesť majetok každej ženy, kdekoľvek, kde sa dá. Sala sa doplnkom, ktorý je .

Leto sa ešte nekončí: Trendy letné šaty, ktoré sú tohtoročné MUST-HAVE!

Aj vy milujete leto a s ním spojené módne trendy? V tom prípade ste na správnom mieste. Prezradíme vám, ktoré letné šaty by mali byť neodmysliteľnou súčasťou vášho šatníka či už do práce, na rande, alebo len tak do mesta s kamarátkami! Letné šaty poskytujú svojim majiteľkám nezanedbateľné výhody počas horúcich letných dní. Sú ľahké, príjemné a jednoduché na obliekanie či už v ranných hodinách, keď sa v zhone .

Totally Tally – TALLY WEiJL

Kolekcie pre ženy, ktoré sa chcú cítiť trendy, sexy a šik? Treba siahnuť po módnej značke Tally Weijl ! Ponúka štýlové oblečenie, jednoduché, či rafinované šaty a módne doplnky od výmyslu sveta, za prijateľné ceny. Hoci módne nápady prichádzajú z Paríža, samotná firma sídli, a pochádza zo švajčiarskeho Bazilea.   Módne zameranie a produkty TALLY WEiJL   Keďže značka je zameraná hlavne na ženy a dievčatá do 25 rokov, oblečenie, ktoré ponúka má .

Nový módny blog Obliekaj.sk

Ahojte. Vítam Vás na našej novej stránke Obliekaj.sk ! Za posledný rok pociťujem silnú potrebu realizovať sa a vytvoriť niečo zaujímavé. Mám silnú záľubu v ženskej móde (asi ako každá žena?) a vždy som chcela mať svoj blog. Po dlhšom uvažovaní sme sa s priateľom rozhodli založiť túto stránku, ktorá bude tvoriť mix blogu a množstva produktov z obchodov, ktoré mám rada a budem sa z nich snažiť vyberať .
X