Kategórie produktov

Dámske peňaženky sú nevyhnutnosťou

Existuje niečo viac osobné ako kabelka či dámske peňaženky? Všetci chceme v peňaženke niečo iné. Možno ste minimalistka, ktorá chce mať v peňaženke minimum veci alebo možno ste niekto, kto jednoducho nemôže odísť z domu bez všetkých svojich vernostných kariet. V každom prípade „pravá“ peňaženka existuje pre každého jedného človeka a čaká na to, aby ste si ju našli.

Dámske peňaženky sú niekedy najobjektívnejšou súčasťou ženského doplnku, ale bez ohľadu na to, aká je vaša kabelka štýlová a elegantná, rovnako dôležitá je aj vaša peňaženka. Peňaženky nezobrazujú len nie čo, čo ukrýva vaše peniaze, kreditné či iné karty, fotky alebo mince, ale dopĺňajú váš zmysel pre módu zakaždým, keď idete niekam von. A má to zmysel, pretože peňaženka je niečo, čo budete používať denne, takže je dôležité, aby bola nie len funkčná, ale aj štýlová. Dovoľujeme vám, aby ste mali ženské peňaženky od značkových módnych značiek, ktoré priniesli revolúciu v globálnom módnom priemysle.

 

Výber dámskej peňaženky

Keď sa rozhodnete vybrať si novú peňaženku a zbaviť sa tej starej nudnej, zvážte počet priečinkov pre všetky vaše karty, aby sa vám tam všetko pekne zmestilo, typ peňaženky, materiál, z ktorého by mala byť vaša peňaženka, ako aj množstvo bezpečnosti, ktoré chcete mať, aby ste po ceste nestratili všetky mince.

Či už hľadáte kompaktnú peňaženku, ktorú môžete zmestiť do vrecka alebo dostatočne veľkú na to, aby udržala všetky vaše cennosti pod zipsom, vďaka dizajnerom nájdete tu perfektnú pre vás. Dámske peňaženky sú pre väčšinu pánov len ako príslušenstvo. Avšak, aj takéto „príslušenstvo“ musí vyhovovať ich štýlu, pretože hovorí mnoho o tom, kým sú. Veľa žien má kvalitnejšie peňaženky ako muži. Majú ich na rôzne príležitosti, takže dámske peňaženky len tak neskončia v zadnom vrecku nohavíc ako u gentlemanov. U žien zapadá väčšinou do zipsového vrecka v kabelke, ale niekedy musí byť peňaženka veľká, aby sa nestratila v obsahu kabelky. Práve preto veľa žien vyberá peňaženky, ktoré vyhovujú ich kabelkám, okrem oblečenia, ktoré sa rozhodnú nosiť.

 

Hľadanie tej pravej

Dokonalá peňaženka je ako biela veľryba. Určite chce každá žena niečo, čo je funkčné a zároveň módne, zatiaľ čo je stále vysoko kvalitné a odolné voči opotrebovaniu. To sa môže javiť ako nedosiahnuteľný sen. Áno, mnohé peňaženky stelesňujú niekoľko týchto vlastností, ale len zriedka všetky. Pre ženy, ktoré sú štýlové, ale praktické existuje široký výber peňaženiek.

Bez ohľadu na vaše priority, kľúčom k dobrej peňaženke je úložný priestor. Máte dostatok vreciek, kútov a záchytov, ktoré vyhovujú vašim potrebám bez ohľadu na to, aké sú? Peňaženky majú veľa využitia, takže sa tiež chcete pozrieť na niečo, čo dokáže vydržať nejaké opotrebovanie a držať všetky vaše potreby.

Pri výbere perfektnej peňaženky je najlepšie najprv zvážiť, ako ju mienite používať. Pokiaľ ide o dámske peňaženky, je skutočne ťažké si vybrať, ktorý štýl je najlepší pre ich životný štýl. Je to preto, že existuje toľko rôznych druhov. 

 

Dámske peňaženky podľa tvaru a funkcie

K dispozícii sú ultraľahká dámske peňaženky, ktoré zapadajú do každej kabelky, bundy či vrecka, cestovné peňaženky, kde sa zmestí viac dokladov a väčšie každodenné peňaženky. Práve preto je najlepšie nájsť si takú peňaženku, ktorá bude fungovať pri rôznych príležitostiach. Existujú však dámske peňaženky, ktoré kombinujú tvar a funkciu v štýlovom celku. Napríklad takáto akordeónová peňaženka (TU), ktorá sa pohodlne skladá a otvára tak, aby bola schopná umiestniť väčší výber položiek, ako by ste mohli očakávať. Je to skvelé pre ženy, ktoré potrebujú nosiť veľa kariet, ale nechcú nosiť príliš veľa. Celý zips sa otvára na „akordeón“, ktorý sa roztiahol a obsahuje hlavné vrecko, ktoré je rozdelené na ploché vrecká. Tento nadčasový dizajn ponúka maximálne pohodlie a robí dámske peňaženky luxusnými a štýlovými.

Menšie dámske peňaženky môžu byť určené napríklad na mince, ale sú aj navrhnuté tak, aby mohli v sebe ukrývať iba malý počet kariet a možno nejaké peniaze. To je dobrá voľba pre každého, kto sa chce vyhnúť objemnej peňaženke. Opakom sú cestovné peňaženky, ktoré obsahujú sekcie, ktoré vám umožňujú nosiť pri sebe viac veci, okrem kariet a peňazí napríklad aj cestovný pas. Ak ste svetový cestovateľ, tento typ peňaženky (TU) je nutnosťou. Nájsť môžete aj klasické peňaženky, ktoré obsahujú všetko čo potrebujete. Záleží to však od veľkosti. Nájdete v nich priehradky na bankovky, mince, karty, ale aj fotky. Môžu byť v malom prevedení ako napríklad táto peňaženka TU, alebo vo veľmi podobnom, ale väčšom prevedení. Všetky však nájdete v rôznych farbách, materiáloch, s minimalistickými doplnkami alebo obrovskými, do oči bijúcimi detailmi.

 

Farba, materiál a dokonalé detaily

Pekná a živá zbierka, dámske peňaženky dnes už prichádza v najživších farbách. Ak však na tradičnejšie farby, ale nechcete sa vrátiť do klasiky – čiernej farby, vyskúšajte miesto nej napríklad khaki alebo takúto olivovo zelenú (TU). Táto mäkká peňaženka má povrchovú úpravu z ekologickej kože. Avšak, celý jej luxus dotvára pútavé zlaté zapínanie, čo jej farbu nerobí automaticky nudnou či fádnou.

Okrem farieb sú to práve detaily, ktoré definujú eleganciu peňaženiek v každom prvku. Zipsy okolo peňaženky sú okrem štýlu známe pre maximálne pohodlie, avšak veľké pracky či gombíky ich robia jedinečnými a tvar ich robí aj praktickými. Môžete nájsť podlhovasté, štvorcové, ale aj guľaté. Dokonca môžu obsahovať aj roztomilé nášivky a stále pôsobiť rázne a štýlovo. Dôkazom je aj táto peňaženka, ktorú môžete nájsť  TU, z kolekcie Haily’s. Je vytvorená z textilnej látky a výnimočnou ju robia práve nášivky. Môžete nájsť dámske peňaženky aj s rôznou čarovnou potlačou.

Čo sa týka materiálu, väčšinou môžete nájsť z prírodnej kože, ekologickej kože alebo textilovej látky. Jedine kožené telo ľahko odoláva poškriabaniu, čo robí skvelú prácu pre každodenné použitie a štruktúrovaná koža nikdy nebude vyzretá alebo stará. Môžu byť vytvorené aj spojením prírodnej i ekologickej kože ako napríklad táto TU malá peňaženka: . S priehradkou na bankovky a slotmi na karty sú to pekné dámske peňaženky na prenášanie vašich cenností.

Dámske peňaženky sú viac ako len módny doplnok, je to aj vyhlásenie o štýle. Pomáhajú chrániť vaše cennosti v módnom tele a sú vyrobené z jemnej kože v najrôznejších žiarivých farbách, Najlepšie z nich nie sú len úložným priestorom pre vaše kreditné karty a peniaze, sú tiež super štýlové. Takže ak hľadáte dámske peňaženky, ktoré vyniknú, budú kompaktné a budete ich môcť rýchlo chytiť a uložiť do kabelky, potom rozhodne máte šancu.

 

 

 X