Kategórie produktov

Guess kabelky – od tenisiek až po lodičky

V poslednej dobe sa kabelky stali obľúbenými investičnými figúrkami a nie len ako doplnky, ktoré môžete vidieť pri krásnych šatách. Kabelka nielenže obsahuje to, čo potrebujete, na prežitie pre každodenný život v meste i dedine – od mobilného telefónu, tampónov, make –upu, peňaženky, kľúčov až po notebooky, žuvačky, vodu, dáždnik, či oblečenie.

 Kvôli tomu sa stala aj užitočným spôsobom, ako preniesť majetok každej ženy, kdekoľvek, kde sa dá. Sala sa doplnkom, ktorý je stále veľmi úzko spojený so všetkými dámskymi najintímnejšími majetkami. Navyše, jej tajomstvo zostáva neporušené, pretože ju veľa mužov považuje za zložitú vec a jej obsah je napínavý, nikdy sa neodvážili napadnúť jej súkromie.

Väčšina žien by sa bez kabelky cítila nahá a doma vlastnia hneď niekoľko kúskov, ktoré ladia s určitým typom outfitov, ktoré vlastnia. A keďže oblečenie sa stáva ešte efektívnejším a minimalistickým, musia ženy dbať na svoj výber a musia sa uistiť, že s ňou budú vyčnievať z davu.. Je to trend, ktorý v poslednom desaťročí podporil neuveriteľný rast odvetvia výroby kabeliek. 

Guess kabelky – ušité zlato

Nezabudnite, nikdy nebudete mať príliš veľa kabeliek. Hľadáte perfektnú kabelku vhodnú na každú príležitosť? Guess kabelky obsahujú nadčasové klasické siluety, so silným zameraním na minimálny tvar, aby boli vhodné pre každodennú eleganciu. Výber tašiek Guess ponúka všetko od tašiek, Crossbody tašiek až po kabelky. Môžete tak mať niečo, čo by vyhovovalo vášmu každému oblečeniu a byť stále štýlová.

Guess kabelky predstavujú všetko, čo žena obdivuje. Vyhovujú ich potrebám a ich módnemu štýlu. Neexistuje žena, ktorá nevlastni aspoň jednu kabelku. Existujú známe značky, ktoré skutočne dopĺňajú akýkoľvek šatník, napríklad Guess. Ak ste fanúšičkou kabeliek musíte prelustrovať bestsellery tejto značky. Niektoré kabelky sú trendy, iné sú klasiky. Avšak, každý štýl je pre niekoho absolútne nevyhnutný. Dobrá kabelka môže zmeniť akékoľvek oblečenie. Zobrazuje štýl, sofistikovanosť a môže doslova pôsobiť ako štít proti celému dnešnému svetu. Táto značka predstavuje kvalitné kabelky, ktoré vydržia dlhú dobu. Sú jednoducho nadčasové.

 

Rafinovanejšie štýly

Guess kabelky prichádzajú v rôznych veľkostiach, s rôznymi farbami, štýlmi a návrhmi, takže si je z čoho vyberať – od ľahko elegantného vzhľadu po rafinovanejší, vhodný pre každú situáciu. Sú odolné, veľmi robustné, vytvorené tak, aby vydržali a zároveň boli roztomilé ako malé dieťa, o čom vás ľahko presvedčí aj takáto malá, ale milá kabelka TU.

Táto značka poskytuje vynikajúcu kvalitu a trvácnosť. Používajú kvalitnú kožu s atraktívnymi farbami, vďaka čomu majú tašky pútavý vzhľad a navyše vyzerajú elegantne. Výber farieb je rôznorodý – od jemných odtieňov cez silnú kobaltovú modrú, prechádzajúc kovovým efektom až po sýtu červenú, ktorá je tak výrazná, ale zároveň jemná, že jej jednoducho neodoláte. Okrem modelov s pevnými farebnými odtieňmi sa výrazne objavujú aj vzory, ktoré sú k dispozícii v ikonickej verzii ako môžete nájsť napríklad TU.

Nechýbajú ani viacfarebné odtiene, vytvorené v odtieňoch svetlej modrej a jemnej ružovej. Avšak, najvyhľadávanejšou farbou vo všetkých oblastiach je čierna, ktorá nikdy nezomrie a ktorú môžete jednoducho kombinovať so všetkým. Nemusí byť nudná, ale takáto TU čierna verzia je k dispozícii aj s dekoratívnou zlatou a prackami po bokoch, jedálna pre tých, ktorí majú radi štýlový vzhľad.

Okrem čiernej farby, by mala každá žena vlastniť kabelku vo farbe, ako je zlato-ťava, kombinácia, ktorá je v dnešnej móde nutnosťou. Práve tento štýl je klasický, sofistikovaný a plne funkčný. Ak ste takí, ktorí veria v investovanie do praktického dizajnu, ktorý vám vydrží dlhší čas bez toho, aby ste sa museli meniť – toto by mohlo byť (nájdete TU).

Tieto modely zobrazujú krásne farby, ako je živá ružová, svetlo modrá a sú obohatené drahocennými detailmi, ako sú malé pracky umiestnené na konci rukovätí alebo priamo na kabelke. Prvky ako rukoväť, zlaté doplnky a dokonca aj tvar sú víťazné srdcia. 

 

Pre všetky romantické ženy

Guess kabelky prichádzajú aj s kvetinovými vzormi ideálne pre všetky romantické duše. Napríklad táto kabelka, ktorú nájdete TU,očarí svojimi nádhernými kvetmi, tulipánmi, odpočívajúcimi na čistom bielom pozadí a pokračuje aj s našitými koženými kvetmi, s veľkými kvetmi s elegantnými črtami alebo vyblednutými ružovými kvetmi na inom ako bielom podklade.

Popri tom majú aj čarovné jemné Guess kabelky, ktoré sú prezentované v jemnej púdrovej farbe, prachovej modrej, striebornej alebo zlatej s kovovým efektom, ako napríklad táto malá kabelka Kaia (TU), ktorá je vytvorená z ekologickej kože a ktorá svojimi detailmi a vzhľadom prekonáva veľkosť.

Predstava romantického rande zahŕňa aj dokonalý outfit. Často to zahŕňa jemné šaty, ktoré len zvýrazňujú krásu ženy. Súčasťou každej ženy sú aj kabelky a padnúť do lásky môžete aj s takouto čarovnou listovou kabelkou: TU. Nie nadarmo je to značka Fall in love. Navyše ako je typické pre Guess kabelky, hodí sa ku všetkému.

 

Ak ste teda módna žena, ktorá miluje skúmanie a kombinovanie, potom ste našli pre vás to pravé. Guess kabelky sú ideálne pre rôzne stretnutia či akcie. Sú rovnako dobre pre elegantné príležitosti alebo večerné šaty, ako na kávu do mesta. Aj napriek všestrannému využitiu to nie je niečo, čo môžete nahradiť každodennou kabelkou. Táto značka nikdy nevyjde zo štýlu a nikdy vás nesklame. Nezabudnite, kabelka je rovnako dôležitá ako krásny odev. Niektoré tak nikdy nevyjdú z módy. Musíte mať teda také, ktoré môžu byť použité kedykoľvek počas dňa alebo pri akomkoľvek druhu udalosti. Navyše, o niektorých najznámejších štýloch sa dokonca hovorí, že zvyšujú svoju hodnotu tým, čím dlhšie ich vlastníte.

 

 

 

 X