Kategórie produktov

Zlaté náušnice – Ako na ne?

Zlaté náušnice – kto by im vedel odolať? Zlato je od nepamäti považované za vzácny a ušľachtilý kov s výnimočnými vlastnosťami. Niet divu, že sa od dávnych čias používa na výrobu rôznych umeleckých predmetov, a hlavne, pre svoj vzhľad, aj šperkov. Ale vybrať ideálny zlatý kúsok treba vedieť, o to viac, pokiaľ ide o náušnice.

 

Typy náušníc

 

Či už preferujete zlaté náušnice, alebo dávate priestor striebru, treba vedieť rozoznať tvar a typ náušníc, ktoré sa hodia nielen k vášmu oblečeniu, štýlu, príležitosti, ale aj k typu tváre, či pleti. Najčastejšie môžete naraziť na nasledujúcich niekoľko typov zlatých náušníc, ktoré sa rozdeľujú jednak podľa tvaru ale aj podľa typu zapínania :

  • Napichovacie náušnice – najčastejší typ náušníc. Zapínajú sa za uchom pomocou puzety, disku, či motýlika, prípadne sa šperk uchycuje pomocou šróbika.
  • Visiace náušnice – náušnice ktoré visia mierne pod ušný lalôčik. Hodia sa k vyčesaným vlasom a k odhalenej šiji
  • Kruhové náušnice – do tejto kategórie nespadajú už len klasické kruhy, ale v podstate všetky náušnice, ktoré sú uzavreté, t.j. začínajú pred ušnicou a končia za ňou.

 

Ako nosiť zlaté náušnice

 

Nosiť zlato nie je žiadna veda, ale ako všade, aj pri zlatých náušniciach platia isté pravidlá. Azda prvým, najdôležitejším, je zladiť odtieň zlatých náušníc k tónu vašej pokožky.  Poznáme dva odtiene zlata – žlté a biele. Kým žlté zlato môže napríklad, pri svetlejšej pokožke vyzerať hrubo, biele zlato môže takúto pleť rozžiariť. Rovnako treba dbať aj na príležitosť a typ oblečenia. Náúšnice so žltého zlata tvoria skvelú kombináciu s čiernou farbou.

 

Náušnice zo žltého zlata

Náušnice zo žltého zlata, napríklad vkusne kombinované so žiarivými čírymi zirkónmi, ktoré môžete kúpiť TU, pôsobia slávnostne a elegantne.

 

Náušnice z bieleho zlata

Aj tieto jemné náušnice kruhového tvaru, so striedajúcimi sa farebnými zirkónmi a lesklou povrchovou úpravou, ktoré nájdete TU, vedia spríjemniť všedný outfit. Narozdiel od náušníc so žltého zlata, náušnice z bieleho zlata môžeme zvoliť aj k neformálnemu oblečeniu na každodenné nosenie. Treba si však pamätať, že pri zlatých doplnkoch, platí pravidlo „Menej je viac“ a nie je pravda, že zlaté náušnice nemôžeme skombinovať s doplnkami iných farieb, ako aj so striebrom.

 

Náušnice podľa typu tváre

 

Ak by ste chceli nosiť zlaté náušnice denne, je ideálne zvoliť vhodný tvar k vašej tvári.

 

Oválna tvár

Ideálny tvar pre akýkoľvek typ náušníc.

Na takejto tvári vyniknú visiace, kruhové či napichovacie náušnice. Treba sa mať len na pozore pred zbytočne dlhými visiacimi náušnicami.

Skúste napríklad jemné napichovacie náušnice, štvorcového tvaru so zasadeným zirkónom a nápadito tvarovanou korunkou, ktoré nájdete TU.

Okrúhla tvár

Siahnite po podlhovastých, retiazkových, úzkych, či oválnych náušniciach. Vyhnite sa kruhom, či obyčajným napichovačkám.

Retiazkové Zlaté Náušnice LESANA nájdete tu.

 

Trojuholníková tvár

Zvoľte visiace náušnice s rozšírenou spodnou časťou.

Ideálnou voľbou sú zlaté náušnice s nezvyčajne tvarovanou dekoráciou, ktorá je lemovaná bielymi kamienkami, v spojení s vysokým leskom

 

Srdcová tvár

Pre zjemnenie čŕt tváre siahnite po oválnych náušniciach, prípadne lustrových

Sovičky Soví Náušnice Černo-Zlaté

 

 Sovičky Soví Náušnice Černo-Zlaté

Trendové náušnice pre tento rok

 

Zlaté kruhy

Staronovým trendom v nosení náušníc sú aj tento rok zlaté kruhy.

Zažiarte napríklad zlatými náušnicami, ktoré sú doplnené gravírovaním z bieleho zlata, ktoré jednoducho objednáte TU.  Zlaté kruhy pôsobia luxusne a nadčasovo.

 

Listové

Náušnice listového tvaru v zlatom prevedení pôsobí jemne a elegantne. Doplnené s vhodným outfitom zažiaria a upútajú.

 

Perlové náušnice

Perlové náušnice netradičného tvaru v kombinácií zo zlatom zaujmú nie jedno oko a naručia, že vyniknete.

 

Zlaté náušnice si našli stále miesto v šperkovniciach väčšiny žien. Ak patríte medzi milovníčky toho krásneho kovu, široký výber náušníc nájdete v našej ponuke.

 

Odporúčame obchod NajZlato.sk

 

 

NÁUŠNICE Z NAŠEJ PONUKYX