Kategórie produktov

NAJŠTÝLOVEJŠIE dámske ruksaky pre každú príležitosť!

K ročnému obdobiu akým je najmä jeseň neodmysliteľne patrí začiatok školských povinností. Rovnako sa končí aj dovolenkové obdobie a po slnečných dňoch strávených na pláži alebo v horách začína opäť množstvo nových pracovných povinností. Či už patríte k dámam, ktoré väčšinu týždňa „zarezávajú“ v práci, alebo k dievčatám, ktorých hlavnou náplňou je štúdium, oba typy potrebujú svoju skrýšu drobností, kde sa im zmestí všetko od make-upu, mobilu a kľúčov po dôležité dokumenty. Na to vám vynikajúco poslúžia práve dámske ruksaky. Čo poviete, ktorý je pre vás ten pravý?

Dámske ruksaky majú nepochybne množstvo výhod, ktoré po prečítaní tohto článku, možno prehodnotia aj stále nositeľky krásnych kabeliek. Áno, na kabelkách síce vôbec nie je nič zlé a poskytujú ženám istú dávku ženskosti a luxusu, no oproti nim majú dámske ruksaky a batohy aj rôzne výhody. Jednou z najväčších výhod je jednoznačne pohodlnosť a mimoriadne príjemné nosenie. Zatiaľ čo kabelku si vezmete do jednej ruky alebo prehodíte cez jedno plece, dámske ruksaky si ľahko dáte na chrbát a máte rovnako zaťažené obe strany tela. Tým pádom nezaťažujete len jednu stranu tela alebo chrbtice a môžete predísť rôznym zdravotným problémom. Ďalšie plus môže predstavovať priestrannosť daného ruksaku alebo batohu, vďaka ktorej sa vám doň zmestia všetky potrebné veci a nemusíte zbytočne prepĺňať a rozťahovať kabelku – čo ani vo výsledku nevyzerá dobre. Okrem toho existujú dámske ruksaky pre rôzne príležitosti, ba aj do práce. Stačí si vybrať z akého materiálu by ste ho chceli mať, akú farbu by mal mať, koľko priečinkov by mal obsahovať na všetko pre vás potrebné a zvoliť veľkosť.

Už dávno neplatí, že dámske ruksaky sú iba z jedného materiálu a že sú vhodné najmä do školy alebo na šport. V súčasnosti existujú dámske ruksaky a batohy od výmyslu sveta a niekedy sa nestačíme čudovať, že existuje práve taký a taký ruksak. Samozrejme, nie každé povolanie toleruje dámske ruksaky, nech už sú akokoľvek slušné a elegantné. No veríme, že pri našich tipoch si prídete na svoje a nejaký si vyberiete na vami zvolenú príležitosť. Momentálne sú v kurze naozaj rozmanité dámske ruksaky a škálach druhov sa zo dňa na deň rozrastá. Kožené, koženkové, látkové, vzorové, metalické, farebné, pastelové, a tak ďalej, a tak ďalej – sú len z mála typov takýchto milých ženských pomocníkov My sme pre vás vybrali kúsky, ktoré sa hodia na rôzne príležitosti a ktorými nič nepokazíte.

 

 

ČIERNA KLASIKA

Čiernou rozhodne nič nepokazíte! Čierne dámske ruksaky, ktoré sú napríklad z koženého materiálu alebo napodobeniny kože pôsobia elegantne a zvoliť ich môžete takmer na každú udalosť. Takýto ruksak, ktorý pôsobí dojmom kabelky, môžete v ranných hodinách predviesť na prednáškach v škole a večer na posedení s priateľmi. Bonusom je, ak je niečím ozvláštnený. Zlaté alebo strieborné detaily, spony, odznaky alebo strapce – vďaka tomu váš batoh nebude pôsobiť nudne a je zaručené, že sa stane vaším neprehliadnuteľným prvkom outfitu. Čo poviete napríklad na čierny vybíjaný?

Tento čierny ruksak nájdete TU. 

 

PASTELOVÝ OŠIAĽ

Končí sa leto a vy sa stále neviete vzdať vašej letnej farebnej garderóby? Nemusíte! Namiesto oblečenia skúste vsadiť na doplnky. Dámske ruksaky môžu predstavovať nezanedbateľný a viditeľný doplnok vášho šatníka. Najmä ak sa rozhodnete zariskovať a skúsite to napríklad so žiarivými pastelovými. Ak sa odvážite zaobstarať si napríklad takýto nebesky modrý so zlatými doplnkami, zachováte si svieži letný look a pri pohľade naň sa počas sychravých jesenných dní mnohým zlepší nálada. Plusom môže byť to, že nebude iba v klasickom ruksakovom zipsovom štýle, ale v inovatívnom „vakovom“. Taký ruksak iba stiahnete šnúrkou a zopnete gombíkom, čo zaručuje jednoduchosť, ale aj bezpečnosť. Je vhodný na bežné nosenie, do práce bez striktných pravidiel, ale aj na rande, pretože pôsobí romanticky.

Tento modrý ruksak nájdete TU. 

 

 

VAK NIELEN NA TELESNÚ VÝCHOVU

Patríte k ženám, ktoré nie sú veľké fanúšičky elegancie, ale skôr dávate prednosť športovému štýlu? Aj vy si túto sezónu prídete na svoje o zaujímavými náhradami ruksakov – vakmi. Pamätáte si na časy, kedy ste o vakoch nosili športové oblečenie na telesnú výchovu? Tomu je koniec! Vaky sa stali súčasťou bežného, ba priam každodenného nosenia. Rôzne značky sa rozhodli vdýchnuť „telocvičným“ vakom novým život a stali sa zaujímavými doplnkami žien aj mužov. Nič nepokazíte, ak si do mesta na prechádzku alebo povyrazenie si s priateľmi, vezmete napríklad takýto látkový maskáčový vak s veľkým logom, ktorý vám zaručí síce trochu športový ale moderný look.

Tento maskáčový vak nájdete TU. 

 

 

METALICKÝ BOOM

Čím lesklejšie, tým lepšie! Metalicky pôsobiace oblečenie a doplnky si prerazili svoju cestu do dámskych šatníkov a ak nie ste majiteľkou ničoho lesklého a žiarivého, mali by ste to napraviť. Takto pôsobiace dámske ruksaky na vás budú vyzerať skvelo, moderne a nebojácne! Zahoďte predsudky voči gýčovosti a pokojne si vezmite takýto ruksak všade so sebou či už na výlety, festivaly, alebo len tak do mesta. S takýmto kúskom vyniknete všade, kde prídete a oživíte akýkoľvek outfit. Rozhodne to stojí za vyskúšanie, čo poviete?

Tento metalický ruksak nájdete TU. 

 

 

VZOROVANÉ DÁMSKE RUKSAKY

Vzory, vzory, všade samé vzory… Áno, tejto sezóne kraľujú aj vzory a to kdekoľvek! Či už na ponožkách, tričkách, nohaviciach, ale aj na ruksakoch. A čím strelenejšie, tým lepšie! Farebné a vzorované ruksaky už nemusia patriť len malým školáčkam, zabodujete s nimi aj vy. Pokojne si vyberte nejaký šialený model aj ak študujete na strednej či vysokej škole. Nič nestratíte, ak sa s ním ukážete aj v meste medzi ľuďmi, budete pôsobiť hravo a veselo.

Tento vzorovaný ruksak nájdete TU. 

 

 

ŠTÝLOVÉ AJ DO ŠKOLY

Patríte k tým mladým dámam, ktoré trávia dosť času na internáte a vo vysokoškolských laviciach? V tom prípade oceníte priestrannejšie a väčšie dámske ruksaky, ktoré vám zaručia pohodlnosť a vmestíte do nich viac vecí naraz. Takýto ruksak však nemusí byť nudný a taktiež si môžete zvoliť z rôznych vzorov a farieb. Ak potrebujete mať ruksak, do ktorého skryjete notebook aj zopár ďalších vecí, môžete vsadiť napríklad na takýto vzorovaný, ktorý pôsobí zaujímavo a zároveň je k nemu ako bonus peračník. A už nebudete musieť hľadať vždy stratené perá pohodené v kabelke!

Tento školský ruksak nájdete TU. 

 

NIEKOĽKO ZAUJÍMAVÝCH RUKSAKOV NA ZÁVERX